Bohaterowie
Nadine (Nad) Wilson - osiemnastolatka. Traci w wypadku samochodowym rodziców. Jest nieufna i skryta. Dzięki przyjaciołom ma po co żyć. Jej pasją jest fotografia. Ma mało przyjaciół, lecz ci, których posiada są dla niej wszystkim. Typ samotnika.
Elizabeth (Ellie, Elle) Henderson - dziewiętnastolatka, która od czwartego roku życia mieszkała z babcią. W wieku osiemnastu lat, przeprowadza się na obrzeża miasta, gdzie ma mieszkanie z pracownią, gdzie maluje. Dla przyjaciół zdolna zrobić wszystko.
Annie (An) McCoulaght - osiemnastolatka. Jej pasją jest modeling. Zdjęcia najczęściej robi jej Nadine. Przez jej urodę, w szkole każdy chce się z nią zadawać, lecz ona jest "wierna" Ellie i Nadine. Wielka fanka One Direction.
Alexandra (Lexi) Parker - osiemnastolatka, kochająca zwierzęta. Nienawidzi swojego imienia, dlatego każe wszystkim używać skrótu "Lexi". Uwielbia pomagać ludziom. Pracuje jako stażystka w szpitalu, gdzie poznaje Nadine, z którą szybko się zaprzyjaźnia. Zawsze uśmiechnięta.


18 lat, jest w zespole One Direction, to właśnie on wymyślił tę nazwę. Nazywany 'Hazza'. Romantyczny, całuje dziewczyny na pierwszej randce.
20 lat, jest w zespole One Direction. Najzabawniejszy z zespołu, 'duże dziecko'. Uwielbia marchewki.
19 lat, jest w zespole One Direction. Najprzystojniejszy z zespołu, fanki za nim szaleją. 
19 lat, jest w zespole One Direction. Uwielbia jeść. Ulubiona restauracja: Nando's.
19 lat, jest w zespole One Direction. Najpoważniejszy z zespołu. Lubi nieśmiałe dziewczyny, 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz